Театральний сезон у Львівському оперному театрі опинився на грані зриву

//

Анна

opernii

Театральний сезон у Львівському оперному театрі опинився на грані зриву. Що ж трапилось? Чому Львівська опера може не відкрити театральний сезон для своїх шанувальників?

Національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької – окраса нашого міста, його туристична візитівка. Щороку в самому серці міста Лева можна побачити справжнє театральне мистецтво. Адже протягом сезону тут показують понад 200 вистав

.

Однак осінній театральний сезон 2019-2020 року у Львівському оперному театрі опинився на грані зриву. Що ж трапилось, чому так?

А все через несправність механізму, який піднімав сцену. За лаштунками театру начальник служби електромеханізації показав вал, що піднімає та обертає сцену. Унікальна конструкція робить вистави більш видовищними. Аналогів в Україні немає. Та за часи експлуатації механізм став непридатним. Спеціального обладнання для налаштування в Україні не знайшлося. Довелося звернутися до ремонтного підприємства енергетичної компанії.

Що ж з цього вийшло? Чи побачать львів’яни і гості міста довгоочікувані прем’єри вистав, а також чи зможуть насолодитись культовими постановками, серед яких опера «Мойсей»? ТАК! Роман Ковтун, головний фахівець ГАЛРЕМЕНЕРГО, дізнавшись про труднощі в театрі, зголосився взятися за незвичний для себе проект, розробив креслення та слідкував за виробництвом механізму. Процес виявився тривалим, вимагав високої концентрації та професіоналізму. Однак все вдалося.

Львівська опера впевнено увійшла в ювілейний 120-й сезон. Допомога з ремонтом дала змогу шанувальникам мистецтва і далі насолоджуватись улюбленими виставами. А також розширити репертуар завдяки оновленому обладнанню.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор