Вихідні у Львові 20 та 21 липня

Вихідні цього тижня проходять під знаком органної музики. Класична органна музика, незвичайна музика та оригінальна музика. І це все - орган.

per-zevort.jpg (27.06 Kb)

De la France Aves Amour. Фестиваль Pizzicato e Cantabile

Фестиваль «Pizzicato e Cantabile» об’єднує кращих виконавців із багатьох країн світу. П’єр та Авґустін Зеворт, батько і син, титуловані французькі музиканти на сцені Львівської філармонії презентують цікаву програму із промовистою назвою «Із франції з любов’ю». Вона включає найрізноманітніші композиції для труби й органа, а також транскрипції для цих інструментів відомих творів С. Рахманінова та Ф. Шуберта. Окрім них прозвучать знамениті опуси Й.С. Баха та ще одного генія періоду бароко – Ґ. Ф. Телемана. Найбільшу частину програми складуть твори французьких майстрів: М.-А. Шарпентьє, А. Резона, Л. В’єрна, Ш. Турнеміра та Е. Боззи.

Виконавці:

  • П‘єр ЗЕВОРТ – орган (Франція)
  • Авґустін ЗЕВОРТ – труба (Франція)

19 липня, 19.00

Львівська національна філармонія, вулиця Чайковського, 7

arvo-pyart.jpg (126.19 Kb)

Музика ангелів. Арво Пярт. Орган

Музика, яка відносить у світ мрій, медитації та релаксу. Легка. як вітер, що лоскоче нашу уяву. Прозора і ніжна, водночас несе у собі глибокий філософський сенс. Арво Пярт подарував світові новий стиль, який сам назвав “tintinnabuli” (дзвіночки). Світлий передзвін і безмежний звуковий простір. Запрошуємо вас відпочити, відновитись і зануритись у глибокі роздуми з музикою Пярта, яка на органі звучить дуже особливо.

20 липня, 19.00

Львівський органний зал, Бандери, 8

turta.jpg (110.98 Kb)

Варвара Турта. Музика для клавесина

Варвара Турта – молода київська клавесиністка та піаністка. Серед її досягнень – дві перемоги на престижному Міжнародному конкурсі клавесиністів ім. Ванди Ландовської в Італії. На сцені Львівської філармонії вона представить програму, у якій поєднаються твори митців епохи бароко та сучасного українського композитора, музикознавця Богдана Котюка. Одночастинні сонати італійського майстра Доменіко Скарлатті є важливим етапом у становленні однойменного жанру інструментальної музики. Не менш відомими й показовими композиціями доробку Й.С. Баха та Л. Куперена є Соната ре мінор (BWV964) та Сюїта in F. Завершить вечір Пасакалія німецького митця 2 половини XVII століття – Ґеорґа Муффата.

20 липня, 19.00

Львівська національна філармонія, вулиця Чайковського, 7

64691115_3280328751993137_42617642524543544_n.jpg (97.38 Kb)

Мультфільми під живу музику

Концерт, під час якого неможливо стримати усмішку ні дорослим, ні дітям! Мультфільми під супровід живої музики! Цього разу на вас чекає сірий кіт та коричнева миша, які готові невтомно бігати, стрибати, боротися та веселити вас протягом концерту.Ми підготували для вас декілька БОМБЕЗНИХ мультфільмів про Тома і Джеррі, які будуть супроводжуватися нашим тапером – піаністом Дмитром Микитином. Молодий музикант буде супроводжувати мультфільми яскравими імпровізаціями, що не лише відповідатиму загальному настрою концерту, але допоможуть зануритися в яскраву атмосферу безтурботного дитинства.

20 липня, 21.00

Львівський органний зал, Бандери, 8

edmund-boric.jpg (52.62 Kb)

Натхненні Адріатичним узбережжям

Незрівняні та безмежно красиві узбережжя Хорватії, країни, що знаходиться на перехресті Центральної та Південно-Східної Європи і заходу Балканського півострова, надихають багатьох. Частинку своєї рідної культури на фестивалі презентуватиме хорватський органіст Едмунд Андлер-Боріц. Учасник багатьох фестивалів і конкурсів, музикант часто гастролює в Європі, Америці, Африці та Азії, активно популяризуючи хорватську старовинну музику. Репертуар події об’єднає твори Й.С. Баха, Ш.-М. Відора, П. Ебена, Б. Котюка із композиціями хорватських майстрів.

21 липня, 19.00

Львівська національна філармонія, вулиця Чайковського, 7

suhockii.jpg (23.28 Kb)

Timeless organ

Музика поза часом. Давні наспіви звучать сучасно і зрозуміло. Норвезькі пісні стають ближчими. Хорали Йоганна Себастьяна Баха органічно поєднуються з варіаціями наших сучасників. Усе це в сольному виступі Петра Сухоцького.

21 липня, 19.00

Львівський органний зал, Бандери, 8

65038867_3282401601785852_58369741405814784_n.jpg (29.01 Kb)

Games & Music. Музика з комп'ютерних ігор

Музика з далеких світів. Героїчні битви, химерні істоти, чари і дива. Улюблені ігри Відьмак, Skyrim, Assassin Creed та інші оживуть у вашій уяві!

Games & Music – це добірні саундтреки з найкрасивіших комп’ютерних ігор, це мелодії, які запали в душу багатьом прихильникам віртуальних розваг, а також поціновувачам хорошої музики.

Піаніст Дмитро Микитин та скрипалька Олександра Мороз виконають власні обробки саундтреків з улюблених шедеврів ігрової індустрії. На великий екран над сценою у цей час будуть проектуватися кадри цих ігор.

21 липня, 21.00

Львівський органний зал, Бандери, 8

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
Вихідні 16-17 листопада: куди піти у Львові
Підбірка місць, де можна буде відпочити у Львові 16-17 листопада
Вихідні у Львові: куди піти 9-10 листопада
Осінь у Львові нарешті згадала про свої безпосередні обов’язки: сипнула на львів...
Афиша мероприятий Львова на сегодня, завтра, выходные
Собираетесь во Львов и ищите, куда сходить вечером? Или просто не хотите сидеть ...
---
Вихідні у Львові 05-06 жовтня
Вікенд у Львові: куди піти і що подивитись 05 – 06 жовтня
Вихідні у Львові 31 серпня та 1 вересня
Літо закінчилося. Зате починаються театральні та концертні сезони. В тому числі...
День Державного Прапора України та День Незалежності України у Львові. Програма заходів
У День Державного Прапора України та в День Незалежності України у Львові відкр...
Топ новин