Опера-балет «Коли цвіте папороть». ПРЕМ’ЄРА!

//

Анна

cvite_paporot

З 2 по 4 лютого 2018 року у Львівській Опері відбудеться прем’єра опери-балету «Коли цвіте папороть».

П’єса Євгена Станковича створена ще в 1977-му році, ніколи раніше не піддавалася повному сценічному втіленню. Фольк опера-балет «Коли цвіте папороть» – унікальне в своїй нестандартності поєднання жанрів, народних традицій і сучасної хореографії.

Традиційний сюжет збагачений більш модерними інструментами — хореографія і музика, подача діалогів і спецефекти. Спочатку глядач зануриться в часи язичництва, з його чарами і містикою, коли стародавня культура українського народу лише зароджувалася. Де все почалося з щільного єднання людини з природою. Потім декорації зміняться нашими днями — з відлунням війни і її героями, спогадами про волелюбне козацтво, і все тими ж вічними питаннями — про любов і дружбу, життя і смерть, боротьбу і мир. У цій виставі ви разом з героями проживете відразу кілька епох з історії народу, щоб дізнатися одне — змінюються покоління, традиції і звичаї, але цінності завжди залишаються тими ж.

Музика Євгена Станковича, лібрето Олександра Стельмашенка.

Феєрія опера-балет на 2 дії за участю солістів опери, хору, балету та симфонічного оркестру.

Прем’єра – 15 грудня 2017 року.

Диригент-постановник – Володимир Сіренко (Київ).

Режисер-постановник – Василь Вовкун.

Художник-постановник – Тадей Риндзак.

Художник костюмів – Ганна Іпатьєва (Київ).

Хормейстери – Василь Коваль, Ірина Коваль.

Балетмейстер-постановник – Артем Шошин (Київ).

Художник світла – Дмитро Ципердюк (Київ).

Вартість квитка 50-500 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор