Вистава «Весела вдова»

//

vistava-vesela-vdova

«Весела вдова» – одна з найкращих оперет композитора Франца Легара.

Ця історія – про молоду вдову – мільйонерку Ганну Главарі і про аташе посольства країни Монтеверде в Парижі Данила, їх зустрічі, взаємне кохання, яке спалахуло, обставини, що виникли на шляху до їх щастя. Фон, на якому розвивається дія, не менш колоритний: дипломатична метушня навколо проблеми – щоб мільйони Ганни не перепали чужинцеві, ліричні теми закоханих пар, місця, де відбувається дія: особняк посольства, маєток Ганни, шикарний кафешантан.

Оперета на 3 дії.

ДІЯ 1

На бал у посольство країни Монтевердо в Парижі прибуває вдова Банкіра Анна Главарі, капітал якої -золотий запас цієї маленької держави. У секретній телеграмі уряд повідомляє, що, в разї її одруження з іноземцем, весь капітал перекочує за кордон і держава званкрутує. Ця конфіденційна інформація швидко розсекретилась і облетіла всі світські салони. Аристократичні пройдисвіти кинулись залицятися до Анни, щоб заволодіти її мільйонами. Справу врятування національного Багатства посол Монтевердо, Барон Зетта, доручає першому радникові – графові Данилу. Той погоджується, не підозрюючи, що Багата вдова – це та чарівна незнайомка, з якою він нещодавно зустрівся і яка полонила його серце.

ДІЯ 2

Прийом у маєтку Анни Главарі в Парижі. Для товариства, яке зібралося в її домі, найбільший інтерес становлять не дружні розмови та розваги, не пісні і танці рідної країни, а гроші. В гонитві за ними ці “патріоти” втрачають сором, совість, зраджують Батьківщину. Анна і Данило в полоні почуття кохання. Переборюючи овставини та самих себе, вони вже за крок до щастя. Та раптом… Зетта застає свою дружину в альтанці з Камілом Россільйоном. Він скликає гостей, щоб, скомпрометувавши Валентину, розлучитись із нею, а тоді одружитися з Анною і стати мільйонером. Але тут із альтанки виходять Россільйон та… Анна. Рятуючи репутацію Валетини, вона привселюдно оголошує Россільйона своїм нареченим. Данило в розпачі іде з валу.

ДІЯ 3

Усе посольство Монтевердо приходить до ресторану “Максим”, де полюбляє бувати граф Данило. Його про­сять розшифрувати чергову урядову телеграму. Незабаром з’являються Анна з Россільйоном, який зізнається, що не одружиться з нею. Усі, крім Данила, наввипередки пропонують пані Главарі руку і серце. Тоді вона повідомляє всіх, що, в разі одруження, втратить усе майно. Приголомшені претенденти один за одним відмовляються від неї. А Данило, нарешті, освідчується Анні у коханні. Лише тепер розумна і весела вдова говорить правду: капітал у будь-якому разі залишиться в неї. Данило вражений. Анна задоволена, що про­вчила пройдисвітів. Закохані – щасливі.

Вартість квитка 50-400 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор