Лекція Асі Казанцевої про Спорт і мозок

//

lekciya-asi-kazancevoi-pro-sport-i-mozok

10 червня 2018 року у Львові в Палаці Мистецтв відбудеться лекція Асі Казанцевої про Спорт і мозок.

Як спорт впливає на мозок?

Якщо вам здається, що спортсмени трохи тупуваті, а справжній інтелектуал має бути сутулим та кволим, настав час скорегувати ці уявлення, адже дослідження їх не підтверджують. Навпаки, тисячі експериментальних робіт на людях та тваринах підтверджують, що фізична активність сприяє хорошій пам’яті, розвиненому самоконтролю та більш високій швидкості обробки інформації. Але чому так відбувається? Справа не лише в банальному покращенню кровообігу мозку. Сьогодні описують ряд молекулярних механізмів, завдяки яким спорт, наприклад, посилює нейропластичність – здатність мозку до перебудови своїх синаптичних зв’язків, що є критично важливою для навчання. Як це працює, який спорт для цього найбільш ефективний і скільки потрібно займатися, щоб ці ефекти були помітні? Короткий огляд недавніх досліджень – в лекції Асі Казанцевої. Лекція – російською мовою.

Про лектора:

Ася Казанцева – відомий науковий журналіст, лауреат премії “Просвітник”, автор двох книг-бестселлерів про ірраціональну людську поведінку. За освітою – нейробіолог. Виступала з науково-популярними лекціями в декількох десятках міст: від Лондона до Владивостока, від Лімасола до Норильська.

Вхід вільний.

Читайте також: Як уникнути набору зайвих кілограмів з віком: 7 принципів

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор