Перелік місць для купання у чанах на Львівщині

//

Nelegal

У нашій області купання у чанах поки що можна вважати “молодим” різновидом відпочинку. Втім, він уже набирає обертів, і така послуга вже є у Дрогобицькому, Самбірському та Стрийському районах – тобто у Карпатах чи на шляху до них.

Чани у Славському

chan3

Славське відоме перш за все як гірськолижний курорт. Та саме у Славському найбільший вибір місць для купання у чанах. Ви можете замовити чан як у відомих готелях чи відпочинкових комплексах (“Чотири сезони” чи “Захар Беркут”), так і у маленьких садибах чи шале (“Джерело Карпат”, “У Сюшка”, “Чан Dream”). Загалом у самому Славському близько двадцяти місць відпочинку з чанами.

Чани у Волосянці

До Славської ОТГ входять села, в яких пропонують різні види відпочинку, серед яких і чани. Найбільше чанів – у Волосянці, де є відомий готель-замок “Вежа Ведмежа”, крім нього чани мають кілька садиб: “Під кичеркою”, “Оселя на лузі”, “Альпійка”.

Нижня Рожанка розташована далі від траси і залізниці, але тут чан є у садибі “Схили Карпат”. Дещо менше чанів у Тухлі – два, однак можна обрати відпочинковий комплекс “Grenwood” чи віллу “Ommo”.

Чани у Східниці

Як відомо, Східниця – це бальнеологічний курорт. Тому тут роблять ставку на лікування водою, зокрема пропонують відпочити у чані декілька садиб: “Пан Атаман”, “Grand” та інші.

У Східницьку ОТГ входять два села, де також можна відпочивати у чанах. Втім, чани у Ластівці мають велика база відпочинку і готель, а чани у Старому Кропивнику має одна садиба.

Якщо рухатись Дрогобиччиною в інший напрямок, то у передмісті Дрогобича, селі Лішня, можна знайти відпочинковий комплекс “Сауна і чан”.

Чани на Турківщині

Ще одна місцевість, де є невеличке скупчення “чанних” місць відпочинку – Турківська ОТГ. Тут є курортне село Розлуч, у якому чани є на базі відпочинку “Карпатський замок”, мотель “Чертур”. А поряд у селі Явора – у котеджі “Сінай”.

Чани біля Старого Самбора

chan2

Поблизу цього міста є два села, у яких пропонують скупатись у чанах: Біличі, де є одноіменна база відпочинку та Стара Сіль – тут чан пропонує готель “Saltzbork”.

Чани, що близько від Львова

Якщо ви шукаєте близьку до Львова місцевість з чанами, то вам у Довголуку. Село у кільканадцяти хвилинах їзди від Стрия відоме базою відпочинку “Шипільська”, де і є чан. Та якщо крім близької відстані Вас цікавить ширший вибір, то варто їхати у Коростів, що за декілька кілометрів від Сколе. Тут можна вибрати чани у комплексі “Золота форель”, готелі “Соколине гніздо” чи у садибі “Reset House”.

Детальніший та повніший перелік місць відпочинку з чанами дивіться на svitom.info

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор