Новий рейс зі Львова у Франкфурт на Майні

//

Польоти у Франкфурт будуть здійснюватись спочатку у понеділок та п’ятницю, а з 2019 року – у середу та неділю. Вартість квитка стартує від 29,99 євро.

Нагадаємо частоту виконання рейсів на існуючих маршрутах авіакомпанії:

• Вроцлав (4 рази на тиждень – вівторок, четвер, субота, неділя);

• Берлін (4 рази на тиждень – понеділок, середа, п’ятниця, неділя);

• Дортмунд (двічі на тиждень – четвер, неділя);

• Гданськ (двічі на тиждень – понеділок, п’ятниця, а з 31 березня 2019 року рейс Львів-Гданськ буде виконуватись вдвічі частіше – чотири рази на тиждень (у понеділок, середу, п’ятницю та неділю);

• Катовіце (тричі на тиждень – у середу, п’ятницю та неділю);

• Лондон-Лутон (тричі на тиждень – у вівторок, четвер та суботу)

• Вільнюс (двічі на тиждень – понеділок, п’ятниця)

• Братислава (тричі на тиждень – вівторок, четвер, субота).

Також авіакомпанія WIZZ AIR розробила святковий різдвяно-новорічний графік, де до існуючих рейсів додано ще 37: по 12 – у Гданськ та Берлін, по 4 – у Катовіце, Братиславу та Вроцлав і один – у Вільнюс.

Рейси авіакомпанії дуже популярні. Підтвердженням цьому є п’ятикратний ріст пасажироперевезень від Wizz Air: минулого року 45 тисяч, а цього – аж 220. Найпопулярнішими є рейси у Вроцлав, Берлін та Катовіце. Окрім цього, Wizz Air має також три рейси у Польщу (Вроцлав, Гданськ, Катовіце), один у Англію (Лондон-Лутон), Литву (Вільнюс) та Словаччину (Братислава).

У березні наступного року буде відкрито ще один напрямок – у столицю Данії Копенгаген. Анонсований рейс у Копенгаген виведе WIZZ AIR у абсолютні лідери за кількістю напрямків з/до аеропорту «Львів» – з березня наступного року авіакомпанія буде виконувати польоти у 10 напрямках, у шість країн Європи.

фото зі сторінки МА “Львів” ім. Данила Галицького у Фейсбук

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор