Які вакансії у сфері обслуговування зараз актуальні?

//

fersht

Для багатьох людей лише фраза «робота у сфері обслуговування» викликає не найприємніші асоціації. Однак ця думка дуже помилкова, адже якщо ви комунікабельна людина і чудово ладнаєте з людьми, то така робота може приносити непоганий дохід і бути в радість. До того ж деякі професії, такі як візажист, сьогодні вважаються дуже модними.

rob_afisha

Топ найпопулярніших вакансій у сфері обслуговування

Шукаєте цікаву роботу? Тоді обов’язково подивіться, які вакансії Дрогобич пропонує своїм жителям на сервісі OLX Робота. А зараз поговоримо, ким можна влаштуватися у сфері обслуговування і що для цього потрібно.

Найпопулярніші вакансії:

Менеджер з продажу. Причому сьогодні це не тільки звичні всім продавці, а й онлайн-консультанти. Так що ця спеціальність не просто не втрачає своєї популярності, а й розвивається.

  • Адміністратор. Ця посада актуальна в багатьох сферах – готельний бізнес, б’юті-індустрія, клініки, фітнес-студії, кафе та ресторани, магазини.
  • Персонал ресторану. Навіть після закриття на карантин більшість кафе працювала на винос.
  • Співробітники б’юті-промисловості. Сучасні дівчата вже навіть не можуть уявити своє життя без таких фахівців, як лешмейкер, майстер з брів, нігтів, візажист та косметолог. Та це лише початок списку. До речі, багато чоловіків теж не цураються відвідувати салони краси.
  • Працівники ЖКГ. Хоч люди не дуже прагнуть йти на таку роботу, але без цих фахівців доведеться погано. Адже вони забезпечують повноцінний комфорт нашого проживання.

Також сьогодні актуальні й вакансії фітнес-тренера, менеджера турагентства, кравця.

Які якості потрібно мати, щоб працювати у сфері обслуговування?

Найголовніше у роботі — вміти спілкуватися із клієнтом, тобто ви повинні на інтуїтивному рівні відчувати, що і кому можна сказати. Також такі професії передбачають роботу з запереченнями та стресостійкість, адже спілкуватися доведеться з різними людьми. Але доброзичливість з вашого боку, вміння згладжувати конфлікти та гнучкість обов’язково зроблять свою справу, і тоді ви отримуватимете не тільки задоволення від своєї роботи, а й гарний дохід!

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор