![znimok_ekrana_2021-12-29_o_11_59_53](https://afishalviv.net/wp-content/uploads/2024/01/znimok_ekrana_2021-12-29_o_11_59_53.png)
До різдвяних свят у Львові вийшов соціальний відеоролик «Пам’ятай про тих, кого любиш». Його автори наголошують на тому, як важливо у святкові дні зокрема, берегти пам`ять про рідних.
Йдеться про те, що останні роки для українців є дуже складними. Вони переплетені тривогами і втратами: війна на Сході та пандемія коронавірусної хвороби принесли багато смутку.
Проте під час різдвяного періоду ми стаємо сильнішими.
“Але в різдвяні свята ми стаємо сильнішими у нашій надії, несемо один одному любов і зустрічаємося з тими, з ким вже не можемо зустрітися. Незважаючи на втрати ми зростаємо, стаємо сильнішими, несемо із собою любов до найближчих людей”, – описують ролик в управлінні культури Львова.