Зі Львова до Любліна поїздом

//

Про це під час зустрічі з міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном повідомив його польський колега Анджей Адамчик, пише Твоє місто. За його словами, для реалізації цього проекту розглядають три можливі варіанти сполучення: з пересадкою пасажирів із вагонів українського потяга у польський; використання вагонів із автоматичною зміною ширини колії; будівництво нових колійних шляхів. «На нашу думку, перший варіант найбільш прийнятний. Думаю, що цей потяг може бути в розкладі вже з червня 2019 року, або найпізніше – взимку», – зазначив міністр інфраструктури Польщі.

Натомість Володимир Омелян додав, що наступного року також планують запустити залізничне сполучення між Перемишлем та Нижанковичами через Мальховіце. Нагадаємо, 22 червня міністри інфраструктури України та Польщі Володимир Омелян і Анджей Адамчик домовилися створити робочу групу з розробки оптимального рішення для запуску залізничного маршруту сполученням Люблін-Львів. У липні Володимир Омелян заявив, що наступного року також можуть розпочати будівництво залізничної колії з європейською шириною колії 1435 мм від кордону з Польщею до Львова.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор