Виставка Ольги Шишунової «Від броварні до кав’ярні»

//

vistavka-olgi-shishunovoi-vid-brovarni-do-kavyarni

Хто б міг подумати, але усі експоновані роботи художниці з’явились внаслідок експериментів з незвичними художніми матеріалами – кавою і пивом. У відтінках від світло-золотистого до кавового чорного впізнаємо і гамір пабу з вибухами сміху, дзенькотом кухлів та гучними рок-хітами, і вишукану ідилію панянок із філіжанками запашної кави з прянощами на тлі джазу.

За кулісами стосунків цих напоїв – величезний пласт історії, де кава з’явилася щойно у XVII столітті, але здійснила революцію у житті європейців. Стимулюючи інтелект і нав’язуючи нові соціальні звички, «велика витверезниця» відвойовувала свій простір, і врешті перемогла. Чи ні? Що ви частіше обираєте? Так чи інакше, будемо раді зустрічі.

Про авторку:

Ольга Шишунова народилась у Львові в 1988 році. За фахом – лікар-офтальмолог, але художниця за покликанням. Засновниця проекту «Тепле мистецтво», що об‘єднує картини, написані кавою та пивом без жодних інших барвників.

Вхід вільний!

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.