Благодійний концерт Галицького камерного хору «Євшан»

//

Nelegal

Галицький камерний хор «Євшан» заснували 1990 року. У репертуарі колективу – духовна, класична музика, а також українські народні пісні в обробках для хору та твори сучасних композиторів.

Співи хору «Євшан» – молитва високого хорового мистецтва, яка змушує нас згадати про нездоланність єдиної, вільної України.

Вхід на концерт «Світло всередині» вільний, проте всі охочі зможуть пожертвувати кошти на покупку приладів нічного бачення для вояків із 24 механізованої бригади імені Короля Данила, які зараз перебувають на фронті та беруть участь у контрнаступі. Концерт почнеться о 14:00 після літургії.

Хор запрошує послухати музику, підняти свій дух і допомогти українським захисникам, яким потрібна наша підтримка: моральна, фізична та духовна.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор