Концерт Дар’ї Ковтун у Львові

//

Анна

Вперше у Львові молода співачка виступить із програмою “Під небом Парижу” у живому супроводі музикантів, серед яких зіркові гості: піаніст-віртуоз Євген Хмара та скрипаль, диригент державного естрадно-симфонічного оркестру – Святослав Кондратьєв.

Особливим подарунком для Львів’ян також стане те, що дійство відбудеться вперше на майданчику, який до цього дня ніколи не був задіяний для подібних подій і залишався закритим простором для стороннього ока.

Концерт відбудеться під відкритим небом у подвір’ї Львівської обласної державної адміністрації, де розташують сидячі та стоячі місця, а виконавці програми та актори будуть надзвичайно близькі до глядача.

“Під небом Парижу” пропонує абсолютно новий формат і погляд на концерт, який відбувається під відкритим небом. Декорації, відсутність розмежування між артистами та аудиторією – все це дає можливість не просто бути глядачем, а стати частиною дії, відчути себе парижанкою і парижанином, або ж просто бути спостерігачем. А завдяки відомим і душевним французьким мелодіям – відчути справжню атмосферу Франції.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор