У Львові запрацювала інтерактивна виставка #Вражаріум

//

tanyadzyama

palac-potocjkyh

У Львові у парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького відкрилась інтерактивна виставка #Вражаріум.

Експозиція у двох морських контейнерах складається з понад 40 інтерактивів і 6 VR-станцій, завдяки яким відвідувачі зможуть подорожувати світом і отримувати найрізноманітніші враження, не виїжджаючи зі свого міста. 

Що можна зробити у Вражаріум

Піднятися на Еверест, вирушити на сафарі та аплодувати на шоу Cirque du Soleil  у віртуальній реальності   

Завдяки окулярам віртуальної реальності ви зможете піднятися на Еверест разом з альпіністом Джоном Гріффітом, опинитися на шоу Cirque du Soleil та вирушити на африканське сафарі, щоб зустрітися з левами й слонами.

Політати над українською пустелею та українською столицею

Також у віртуальній реальності гості виставки можуть здійснити політ над Станіславськими кручами, рожевим озером чи біля вітряків над Олешківською пустелею. А ще — пролетіти над мостами Києва, який зачаровує з висоти пташиного польоту.

Послухати, як реве найгучніший у світі стадіон, співають вуличні музики та стукає двигун тук-тука.

У 12-метровому морському контейнері відвідувачів чекають понад 30 інтерактивів, присвячених чотирьом містам, — Парижу, Нью-Йорку, Ріо-де-Жанейро та Бангкоку. Тут можна побачити світлове шоу на Нотр-Дам де Парі, обрати маршрут нью-йоркського таксі, опинитися на карнавалі в Ріо та зазирнути на ринки тайської столиці. 

Зазирнути в Шефшауен

Другий контейнер відтворює вулицю марокканського міста Шефшауена, яке називають блакитним через колір будинків. Віддалений шум марокканського базару, деталі місцевого побуту й аромат спецій створюють враження присутності.

Сфотографуватися з рафлезією та керувати північним сяйвом

Природні дива представить об’ємна 8-метрова інтерактивна ілюстрація від клубу Pictoric. Всередині приховані біноклі з краєвидами Великого каньйону США і солончаків Болівії, привітання з антарктичної станції «Академік Вернадський», північне сяйво, кольором якого ви можете керувати, а також рафлезія — найбільша квітка у світі.

Виставка працюватиме у Львові з 17 по 25 вересня.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією в чат-боті

Режим роботи: у будні — з 16:00 до 21:00, у вихідні — з 10:00 до 21:00. 

17 – 25 вересня: Львів, парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького, центральний вхід біля арки


Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор