Афера по-французьки. Трейлер українською

//

afera-po-francuzki_-treiler-ukrainskoyu

На перший погляд ця історія може виглядати як типова сімейна драма. Дорослий син хоче жити своїм життям, без допомоги батьків та їхніх порад. І звісно ж – займатися зовсім не тією професією, яку очікували від нього батьки. Саме це і відбувається з Франсуа (Карім Леклу). Тільки от з такими батьками як у нього це досить складно. Матуся (Ізабель Аджані) – одна з найспритніших грабіжниць усієї Франції. А татові (Венсан Кассель) немає рівних у справах, які зазвичай роблять потай від поліції. Хлопець мріє про спокійне життя на узбережжі, законний бізнес та тихе щастя з коханою. Та батьки вбачають щастя в іншому.

Кримінальна комедія «Афера по-французьки» зібрала під своїми знаменами кращих акторів Франції – Венсана Касселя, Каріма Леклу та Ізабель Аджані, яка двічі виборола приз Канського кінофестивалю за кращу жіночу роль. Режисером стрічки та співавтором сценарію став грек Ромен Гаврас.

Рік: 2018.

Країна: Франція.

Мова дублювання: українська.

Жанр: комедія, кримінал.

В головних ролях: Венсан Кассель, Карім Леклу, Ізабель Аджані, Франсуа Даміенс, Улая Амамра, Філіпп Катерін.

Режисер: Ромен Гаврас.

Сценарій: Карім Букерша, Ное Дебре, Ромен Гаврас.

Тривалість: 100 хв.

Трейлер комедії «Афера по-французьки» українською

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор