Програма 7-го Перегляду сучасного польського кіно у Львові

//

7-go-pereglyadu-suchasnogo-polskogo-kino-u-lvovi1

За вікнами вже видно наближення осені, а якщо так – значить незабаром розпочнеться Перегляд сучасного польського кіно „Під Високим Замком”. Всього кільканадцять днів залишилося до початку наступного, вже сьомого випуску одного з найважливіших у Центрально-Східній Європі заходів, що презентує найновіші досягнення польського кіномистецтва.

Змінюється світ навколо нас, однак незмінно багатою та різноманітною залишається програма Перегляду, яку ми з радістю хочемо Вам представити. Цьогоріч варто подивитися „Тиху ніч” режисера Пьотра Домалевского – стрічку нагороджену Золотим Левом на Кінофестивалі у Ґдині в 2017 році. Фільм є інтимною і багатосюжетною розповіддю про сім’ю, про юнацькі амбіції та трудову еміграцію, що є проблемою як у Польщі, так і в Україні.

„Птахи співають у Кіґалі” режисерки Йоанни Кос-Краузе здійнялися на ґдинському кінофестивалі високо – аж до Срібного Лева. Це вже зовсім інший фільм – це розповідь про травму, жалобу та здатність пробачити.

Публіка ґдинського кінофестивалю надзвичай вподобала собі фільм „Найкращий” режисера Лукаша Пальковского. Цей лауреат Нагороди Публіки на Кінофестивалі у Ґдині розповідає про видатну особистість – Єжи Ґурського, який не лише досягнув вершин спорту, але й піднявся з надзвичай тяжкого життєвого падіння.

До списку романтичних комедій, якій так полюбляють наші Глядачі й Гості, цьогоріч потрапили „Листи до М. 3”, „План Б”, „Податок від кохання”, „Готові на все. Екстермінатор”, а також мозаїкова комедійна драма про страх та буденну скруту „Панічний напад” режисера Павела Масльони.

Однак Перегляд – це не лише кіно – і про це знають усі наші постійні глядачі та шанувальники. За аналогією попередніх випусків у програмі 7-го Перегляду на Вас чекатимуть зустрічі зі спеціально запрошеними особистостями зі світу кінематографії, виставки, концерти та квести…

programa_polskogo_kino

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор