Шпигунська гра. Трейлер украънською

//

shpigunska-gra

Події розгортаються в США у розпал Другої світової війни. Мо Берг (Пол Радд) мало ким сприймався як потенційний солдат цієї війни. Берг був досвідчений бейсболіст, зірка своєї команди. Увагу спецслужб він привернув своїми унікальними здібностями – Мо вільно володів сімома іноземними мовами. У поєднанні з відмінною фізичною формою, знання мов та вміння швидко вчитися зробили Мо Берга ідеальним шпигуном.

Пригодницький трилер «Шпигунська гра» – це екранізація однойменної біографічної книги Ніколаса Давідоффа, заснованої на реальних подіях. Головний герой фільму та книги народився в Нью-Йорку в 1902 році в родині українських емігрантів. В бейсбол почав грати з 7 років, хоча батько не розумів цього виду спорту та ніколи не схвалював захоплення сина. Останні десятиліття свого життя Берг провів усамітнено та помер у 1972 році. Втілити образ геніального бейсболіста та шпигуна на екрані довірили Полу Радду («Людина-мураха»). Робота над фільмом почалася навесні 2016 року.

Рік: 2018.

Країна: США.

Озвучений:українською мовою.

Жанр: трилер, шпигун, пригоди, війна.

В головних ролях: Пол Радд, Гай Пірс, Марк Стронг, Пол Джаматті, Сієнна Міллер.

Режисер: Бен Луїн.

Сценарій: Роберт Родат, Ніколас Давидофф.

Тривалість: 98 хв.

Вікові обмеження: 16+.

Трейлер фільму «Шпигунська гра» українською

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор