Світ майбутнього. Трейлер українською

//

svit-maibutnogo_-treiler-ukrainskoyu

З 14 червня по 20 червня 2018 року у мережі кінотеатрів “Планета Кіно” показуватимуть фільм «Світ майбутнього».

Події розгортаються у далекому майбутньому. Світ розділився на дві частини. На безмежних покинутих людьми територіях влада належить жорстоким та безжальним воєначальникам (Джеймс Франко). Та є й цивілізовані, комфортні та затишні місця – це оази. Саме тут живе королева (Люсі Лью). Вона смертельно хвора і на пошуки ліків вирушає її син. Йому доведеться покинути звичний спосіб життя та вижити у небезпечному спустошеному світі, аби врятувати життя найдорожчої людини.

Фантастичний фільм «Світ майбутнього» – чергове дітище Джеймса Франко. Спільно з Брюсом Тьєррі Чунгом він зайнявся режисурою і це 23 фільм Франко у якості режисера. Також він став одним із співпродюсерів картини та виконав головну роль, яка стала 116 у його кар’єрі, якщо не рахувати участі у короткометражках. Творці фільму підібрали зірковий акторський склад – Міла Йовович, Люсі Лью та Сьюкі Вотерхаус виконали провідні жіночі ролі.

Рік: 2018.

Країна: США.

Озвучений: українською мовою.

Жанр: наукова фантастика.

В головних ролях: Джеймс Франко, Люсі Лью, Мілла Йовович, Джеффрі Уолберг, Сьюкі Уотерхаус, Снуп Догг, Метод Мен, Скотт Хейз.

Режисер: Джеймс Франко, Брюс Тьєррі Чунг.

Сценарій: Джеремі Чунг, Джей Девіс, Брюс Тьєррі Чунг.

Тривалість: 90 хв.

Вікові обмеження: 16+.

Трейлер фільму «Світ майбутнього» українською

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор