Третя хвиля зомбі

//

Анна

trtya_hvulya_zombi

Світ зітнувся зі страшною епідемією. Людей уражав вірус, що перетворював їх на несвідомих істот, що прагнуть вбивати. Здорові люди зуміли вціліти, ізолювати хворих та знайти ліки від смертоносної хвороби. Більшість хворих зцілювалися, а третина продовжила жити ізольовано у спеціально відведених місцях. Родич Еббі (Еллен Пейдж) видужав після 4 років хвороби. Та жити поряд з ним небезпечно, він і сам про це сміливо заявляє. Суспільство живе на порозі нової хвилі захворювання.

Фантастичний фільм жахів «Третя хвиля зомбі» розповідає про світ, який зміг вижити після епідемії. Стрічка являється дебютною повнометражною картиною для режисера і сценариста Девіда Фрейна. Назва стрічки мовою оригіналу «The Cured» – «Вилікувані». Проте на етапі виробництва фільм називався «Третя хвиля». До роботи над даним проектом Девід Фрейн зняв короткометражку, що називається «Перша хвиля» і описує зараження людства і епідемію, тобто події, що передували показаним у повнометражному фільмі.

Рік: 2017.

Країна: Ірландія.

Озвучений: українською мовою.

Жанр: драма, хоррор, наукова фантастика, зомби.

В головних ролях: Еллен Пейдж, Сем Кілі, Том Вон-Лолор, Стюарт Грехем, Хільда Фей.

Режисер: Девід Фрейн.

Сценарій: Девід Фрейн.

Тривалість: 95 хв.

Вікові обмеження: 16+.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор