Єва (16+)

//

Анна

eva

Ховаючись від негоди молодий письменник Бертран Валад (Гаспар Ульель) опиняється у одному готелі із загадковою Євою (Ізабель Юппер). Немолода харизматична жінка поглинає усю його увагу і дуже швидко Бертрана охоплює непоборна пристрасть до неї. Під впливом сильних емоцій він починає писати роман, головною героїнею якого має стати Єва. Хлопець наполегливо шукає нових зустрічей із жінкою, не підозрюючи наскільки вони можуть бути небезпечними.

Французько-бельгійський трилер «Єва» зняв режисер Бенуа Жако. Для виконання головної ролі він запросив талановиту Ізабель Юппер, яку до того вже знімав у п’ятьох своїх картинах. Стрічка являється екранізацією однойменного роману Джеймса Хедлі Чейза, що вийшов у 1946 році. Це друга кіноадаптація твору. Доопрацюванням сценарію займався сам Жако та Жиль Торан. Зйомки проходили у містах Парижі, Ліоні та Ансі. Фільм відібрано для участі у основній конкурсній програмі 68-го міжнародного Берлінського кінофестивалю.

Рік: 2018.

Країна: Франція.

Мова дублювання: українська.

Жанр: драма, мелодрама.

В головних ролях: Ізабель Юппер, Гаспар Ул’єль, Джулія Рой, Рішар Беррі.

Режисер: Бенуа Жако.

Сценарій: Бенуа Жако, Жіль Торан.

Тривалість: 103 хв.

Вікові обмеження: 16+.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.