Земля привидів

//

Анна

zemlya_pruvudiv

Будучи дітьми, сестри Бет (Крістал Рід) и Віра (Анастасія Філіпс) разом з мамою переїхали до старого будинку. Колись тут жила тітка їхньої матері, та вона померла, а будинок лишила їм у спадок. Невдовзі трапилась трагедія – до них увірвалися нападники та жорстоко вбили матір на очах в дівчаток. Пройшли роки. Бет стала відомою письменницею та пише у жанрі жахів. Натомість Віра так і не пережила події тієї страшної ночі – вона досі бореться з параноїдальними думками. Сестри збираються разом у старому будинку, аби разом побороти свій страх. Та цьому не судилося статися. Адже у будинку починають коїтись страшні речі, ще жахливіші за те, що їм довелося пережити у дитинстві.

Фільм жахів «Земля привидів» про двох сестер, на очах яких у дитинстві вбили матір, це результат спільної роботи канадських і французьких кінематографістів. Режисером та сценаристом стрічки є Паскаль Ложьє. Фільм виборов три нагороди на 25-му міжнародному кінофестивалі фантастичних фільмів «Gérardmer».

Рік: 2018.

Країна: Канада, Франція.

Мова дублювання: українська.

Жанр: жахи, трилер, привиди.

В головних ролях: Крістал Рід, Тейлор Гіксон, Емілія Джонс, Роб Арчер, Анастасія Філіпс, Мілен Фармер.

Режисер: Паскаль Ложьє.

Сценарій: Паскаль Ложьє.

Тривалість: 91 хв.

Вікові обмеження: 18+.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор