«Галантна музика»

//

organ-i-royal

9 серпня 20188 року у Львові відбудеться концерт «Галантна музика».

Французьке слово “gallant” перекладається як “вишуканий, ввічливий, чемний”. Галантний стиль у музиці став перехідним явищем від епохи бароко до класицизму. Деколи його порівнюють із рококо в живописі. У XVIII ст. у музиці Генделя та Вівальді, Куперена, Телемана і Перґолезі помітно прозорішою стає фактура, а музика набуває більш легкого, чуттєвого характеру. Ця стилістика знайшла своє втілення й у неокласичних пошуках італійських і французьких композиторів у XX ст.

Для академічного камерного оркестру «Віртуози Львова», який із 1994 року очолює його засновник, художній керівник і головний диригент Сергій Бурко, галантний стиль є найприроднішим втіленням художніх задумів і творчих ідеалів. У ролі солістів з оркестром виступають яскраві особистості, для яких галантний стиль є природнім у музичному висловлюванні. Співпраця «Віртуозів Львова» з органісткою Олена Мацелюх має як успішну історію, так і велике майбутнє.

У програмі «Галантна музика»:

– J.S. Bach (1685 – 1750). Концерт для 2 Harpsichords in c-moll, BWV 1060 у перекладі для фортепіано і органа з камерним оркестром.

– Franz Liszt (1811 – 1885). Malediction для фортепіано і камерного оркестру.

– Johan Bartholdy (1853 – 1904). «Strophe», op. 30 for organ, piano and strings.

– Александр Гедіке (1877 – 1957). «Прелюдія» op. 24 для органа, арфи і струнних.

– Ottorino Respighi (1879 – 1936). «Сюїта» для органа і струнних G-dur.

– Арсен Бучинський (*1982). «Жасмин» для фортепіано, органа і струнних.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор