Концерт «Летючий голландець»

//

organ-i-royal

Хіроко ІНОУЕ народилася в місті Осака (Японія). Після закінчення університету в Кіото студіювала орган і фортепіано в консерваторії та в Московській аспірантурі. Майстерність гри на історичних інструментах підвищувала у класі професора Тео Джелема в місті Ґронінґен (Нідерланди).

Хіроко Іноуе – лауреат конкурсів органістів в Італії та Росії. З 2006 року вона – солістка філармонії в Калінінграді (РФ). Жан-П’єр Стайверс – титульний органіст собору св. Кристофеля в Роормунді, Лімбурзького симфонічного оркестру і Королівської фламандської філармонії. Він переможець конкурсів у Дубліні, Люцерні, Шартрі та Калінінграді.

Жан-П’єр Стайверс – перший і найкращий інтерпретатор органної творчості Мікаела Тарівердієва. За створення DVD “Quo vadis” з органною симфонією, присвяченою трагедії Чорнобиля, він отримав спеціальний приз Філармонічного товариства Москви. Жан-П’єр Стайверс часто гастролює країнами Європи, у США, Японії та Росії.

Як можна здогадатися із сімейної світлини подружжя Стайверсів, слово в музиці скаже і їхній син Таро.

У програмі концерт «Летючий голландець»:

– Johann Sebastian Bach (1685 – 1750). Ouvertüre und Arie aus Orchestral Suite No. 3, D-dur, BWV 1068.

– Gustav Adolf Merkel (1827 – 1885). Sonata d-moll, op. 30, in 3 Part.

– Ad Wammes (*1953). “Golven voor orgel duo” (нідерландська)(“Хвилі для органного дуету”).

– Сергій Рахманінов (1873 – 1943). Adagio зі Симфонії № 2.

– Петро Чайковський (1840 – 1893). Andante maestoso з балету “Лускунчик”.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор