Harry Potter: концерт-історія від LUMOS Orchestra

//

Анна

harry-potter-koncert-istoriya-vid-lumos-orchestra

LUMOS Orchestra (ex-Cantabile Orchestra) – давно відомий в Україні колектив, що спеціалізується на виконанні саундтреків.

LUMOS Orchestra концертує з 2010 року та має в репертуарі величезну добірку музики із кіно, серіалів, анімації та комп’ютерних ігор. Проекти колективу вирізняються з-поміж інших детальною проробкою матеріалу, незвичною візуальною стилістикою оркестру, івент-інноваціями, а також можливостю кожного слухача особисто долучитись до створення дійства.

Концерт-історія “Гаррі Поттер” – один із масштабних тематичних проектів колективу, що вже презентувався в Києві та з нетерпінням давно очікувався львівською публікою. 29 квітня о 18:00 у Театрі ім. Лесі Українки LUMOS Orchestra полонить слухачів магічним звучанням відомої музики з усіх восьми фільмів про Гаррі Поттера, обрамленої відео-супроводом та геніальною історією пера Джоан Роулінг. Історією із тих, що не просто стають популярними, а торкаються серця кожного та манливо запрошують повертатись до них знову і знову.

Вартість квитка 120-350 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор