Концерт «Альт і фортепіано»

//

koncert-alt-i-fortepiano

21 червня у Львівському будинку органної та камерної музики відбудеться концерт «Альт і фортепіано» у виконанні Андрія Савича та Діани Чубак.

Альт називають «Попелюшкою» серед струнних інструментів. Дуже довгий час він несправедливо був позбавлений уваги композиторів та слухачів, але у ХХ столітті музиканти по-новому відкрили його глибоке, м’яке, грудне звучання.

Андрій Савич навчався у Львівській національній музичній академії ім. Лисенка та у Королівському коледжі музики в Мадриді. У 2017 році отримав першу премію на конкурсі “Central International Music Competition”, що проходив на Мальті. Він багато концертує як соліст та артист оркестру в Україні, Польщі, Іспанії, Італії та Норвегії, співпрацює з відомими оркестрами Європи.

Діана Чубак також є випускницею Львівської національної музичної академії ім. Лисенка. Лауреатка численних міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Виступала з оркестрами в Україні та Польщі. За словами піаністки, гарне виконання, перш за все, вирізняється чесністю, щирістю, відвертістю, силою енергії, фантазійністю, що базуються на якісній техніці та інтелектуальній роботі.

Саме таким обіцяє бути концерт Андрія Савича та Діани Чубак. Музиканти виконають твори Пауля Гіндеміта, Сергія Прокоф’єва та Сезара Франка.

Програма концерту:

П. Гіндеміт – Соната для альта, op.11 №4.

С. Прокоф’єв – Сюїта з балету «Ромео та Джульєтта», op.64.

С. Франк – Соната Ля мажор.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор