Клезмерський коллектив Gefilte Drive у Львові

//

klezmerskii-kollektiv-gefilte-drive-u-lvovi

8 червня 2018 року у Львові у Львівській копальні кави відбудеться концерт клезмерського коллективу Gefilte Drive у Львові.

Ізраїльський неоклезмерський коллектив Gefilte Drive під керівництвом Олександра Котлера увібрав у себе классику року, таємничі ритми фольку та народні мелодії Землі Обітованої.

Окрім власних композицій та пісень на ідиші, івриті, українській та російській мовах, у репертуарі групи дворові одеські пісні минулого століття у авторському перекладі на іврит – сповнені міською романтикою та ліричним «утесівським» звучанням. Коллектив багато гастролює світом, бере участь у культурних та музичних подіях, концертах та міжнародних фестивалях (Ізраїль, США, Росія, Естонія, Україна). З 2010 р. у його виїзному складі – чудовий естонський гітарист та акордеоніст Кирил Адилін (Нарва/Таллінн).

«Gefilte Drive» (ISR, EST):

Олександр Котлер – вокал, гітара, керівник групи.

Татьяна Гельман – вокал (солістка).

Надія Драпкіна – гобой.

Таль Лешец – ударні.

Марк Уманський – бас, вокал.

Ігор Хаїт – клавішні.

Кирил Аділін – акордеон (Естонія).

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор