Концерт капели “ДУМКА”

//

kapella_dumka

Колектив із майже 100-річною історією та мандрівною душею дасть єдиний концерт у Львівському органному залі 11 вересня.

“ДУМКА” – це абревіатура назви Державної української мандрівної капели, створеної на основі хору “Дніпросоюзу” 1919 року. За майже сто років колектив став легендою хорової музики.

Лауреат національної премії ім. Т.Шевченка, номінант премії Греммі за найкраще хорове виконання. Національна заслужена академічна капела “ДУМКА” презентує всьому світу неповторність українського співу. Репертуар капели надзвичайно широкий – від обробок народних пісень і ранніх зразків хорової музики до європейського Відродження та симфонічних творів класиків. Особливо пишається колектив тим, що є першим, а часто і єдиним виконавцем багатьох творів сучасних вітчизняних композиторів: Сильвестрова, Станковича, Скорика. Деякі з цих творів львів’яни почують під час виступу капели 11 вересня.

На цьому концерті буде місце і глибоким роздумам, і молитовному захвату, і щирій радості.

Розпочнеться вечір творами польського композитора Генрика Миколая Гурецького. У другому блоці звучатимуть духовні пісні, написані у ХІХ-ХХ століттях: Кирила Стеценка, Миколи Леонтовича, Олександра Кошиця, Валентина Сильвестрова, Євгена Станковича, Дмитра Бортнянського. А на завершення прозвучать обробки обрядових пісень: купальські Станковича та весільні Володимира Зубицького.

В програмі концерту капели ДУМКА у Львові:

Г.М. Ґурецький – “Марійні півні” тв. 54, “Totus Tuus” тв. 60, “Amen” тв. 34.

К. Стеценко – “Благослови, душе моя, Господа”.

М. Леонтович – “У Царстві Твоїм”.

О. Кошиць – “Іже херувими”.

К. Стеценко – “Милість спокою”.

В. Сильвестров – “Отче наш”.

Є. Станкович – “Достойно є”.

Д. Бортнянський – Хоровий концерт №4 “Воскликніте Господеві вся земля”.

Є. Станкович – “Купальські пісні”.

В. Зубицький – “Весільні пісні”.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор