Концерт «На зеленому горбочку»

//

Анна

na_zelenomy_gorbochky

Концерт «На зеленому горбочку» 27 лютого 2018 року в Львівській обласній філармонії.

Концерт-вистава за мотивами казок, віршів та фольклорних записів Лесі Українки та Олени Пчілки.

Леся Косач почала писати вірші ще дитиною. Дуже важливою була підтримка її мами, письменниці Олени Пчілки. Ця дивовижна жінка навчала дітей вдома. Косачі – на той час одна з небагатьох шляхетних родин, де розмовляли українською мовою. А щоб пізнати живу мову свого народу, її красу, Олена Пчілка залучала дітей з раннього віку до збирання безцінних скарбів народної творчості.

Спілкуваннях з простими людьми, участь у дитячих забавах на вулиці формували відчуття краси і світогляд майбутньої великої Лесі Українки. Розповідь про дитячі роки Лесі та особливу атмосферу, що панувала у родині Косачів, а також пісні, ігри, забавки з фольклорних записів обох письменниць, казки «Журавель та Чапля», «Біда навчить», – у веселому і повчальному концерті-виставі «На зеленому горбочку».

Артисти:

Лілія Винницька.

Михайло Гриньо.

Ірена Грех.

Станіслав Гоян.

Ніна Карпінець.

Олена Мацелюх – фортепіано.

Інна Павлюк – ведуча, автор сценарію.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор