Концерт «Ніч Ґустава Малера»

//

koncert-nich-gustava-malera

18 травня 2018 року у Львівському органному залі відбудеться концерт «Ніч Ґустава Малера».

«Ніч Ґустава Малера» – проект музиканта Сергія Гаврилюка, де звучатимуть «Пісні померлих дітей» та Фортепіанний квартет. За життя Малера цінували як дириґента, але не розуміли як композитора. Лише через півстоліття після смерті його твори почали виконувати, а сам Малер набув слави видатного симфоніста ХХ століття.

У творах талановитого австрійця є все: від дурних, вульгарних до піднесених, естетичних та пафосних ваґнерівських моментів. Після прослуховування музики Ґустава Малера неможливо не змінитися. Малерівський світ підкорює, пробуджує, надихає.

Фортепіанний квартет ля мінор – один із ранніх творів композитора, який він написав у віці 16-ти років. Квартет приніс Малеру першу премію на конкурсі композиції в університеті.

Цикл «Пісні померлих дітей» автор писав на вірші Фрідріха Рюкерта, двоє дітей якого померли від скарлатини. Через чотири роки після створення пісень дочка Малера покинула світ через цей самий недуг. “Я уявив, що померла моя дитина. Коли я втратив власну дочку, я вже не міг писати такі пісні”, – казав композитор.

Виконують:

Лілія Нікітчук – мецо-сопрано.

Леся Дерменжі – скрипка.

Сергій Гаврилюк – альт.

Анастасія Мякушко – віолончель.

Дмитро Микитин – фортепіано.

Вартість квитка 50-120 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор