Стендап у Львові: локації, явки, паролі

//

Nelegal

Комік, мікрофон, сцена – “стартовий пакет” для пабу, кінотеатру чи клубу, щоб розсмішити свою публіку. Стендап у Львові розвивається і має стабільну авдиторію, бо є з десяток локацій для проведення виступів різного формату та рівня зірковості жартунів.

Cult Comedy Hall

cult

Легендарне місце концертів, фестивальних афтепаті та інших подій. Багато хто може пригадати й те, що коли це була вулиця Чайковського, то ходили у «За кулісами». Тепер інша назва вулиці, інша назва закладу, що тепер справді культовий і для стендаперів. Адже з 2021 року позиціонує себе першим в Україні майданчиком, де 7 днів на тиждень організовують стендап-концерти та інші події за участю коміків: сольняки, вільні мікрофони, тематичні виступи.

Що варто знати про «Культ»? Стендаперське “життя” у ресторані починається о 19:00. Можна домовитись про закриту подію чи навіть корпоратив: є дві VIP-кімнати на 12 та 20 місць.

Адреса: вулиця Скорика, 7.

Довгі бурхливі оплески

dbo

Стендап-імпровізація, відкритий мікрофон, комедійні гадання, смішне обговорення новин, – цими та іншими подіями можуть розважити стендапери в молодому гастропабі (його відкрили у 2022 році). І так з тижня у тиждень. Щоб це не було, – не сумнівайтесь у якості гумору, адже за цим регулярно стежать досвідчені львівські стендапери, наприклад Коля Капішон.

Але у святкові вечори у цьому пабі готують вечірки, на яких буває поєднання стендапу з діджейською музикою.

Адреса: вулиця Січових Стрільців, 7.

Клуб «Малевич»

Арена для виступів зірок українського стендапу, бо ж великий зал зі столиками, де влаштовували стендап-батли ще у 2017 році, і неодноразово згодом! Відтак локація, про яку можна сказати: «не кількість, а якість». Так, сольні виступили тут мала, наприклад, сама Лєра Мандзюк! Та все ж концерти і шоу тут значно частіше, ніж стендапи.

Адреса: проспект Чорновола, 2.

Фест репаблік

frststud

Ще один великий зал, де виступають як місцеві стендапери, так і відомі в усій країні жартівники. Щоправда, це буває нечасто. Адже зал робить ставку на концерти топ-музикантів. Та для стендапів є приміщення в укритті, а це неабияка перевага.

Адреса: вулиця Старознесенська, 44.

Палац імені Гната Хоткевича

Доволі незвична локація, бо: по-перше належить міській раді, по-друге: для стендапів тут адаптовують Гнатів льох – камерний зал у підвалі. Тобто це дозволяє продовжувати подію під час повітряної тривоги. По-третє у цьому залі одна з львівських стендап-тусовок влаштовує гумористичні публічні інтерв’ю зі знаними діячами шоу-бізнесу, спорту, політики: з Андрієм Садовим, Василем Вірастюком, Євгеном Клопотенком. Їх транслюють онлайн, під час цього збирають кошти на благодійництво.

Адреса: вулиця Кушевича, 1

Центр Довженка

Чи не єдина локація у найбільшому районі міста. Керівництво колишнього кінотеатру (що також належить міській раді) стендапів не організовує. Але подієві агенції не раз домовлялись про сольні виступи київських стендаперів. У головному залі Сихова виступав навіть Антон Тимошенко!

Адреса: проспект Червоної Калини, 81

Львівський кіноцентр «Горіховий»

У 2021-22 роках виступали стендапери, то ж можна вважати, що він уже пройшов перевірку на “стендапність”. Та на львівській мапі стендапу непомітний, бо ж сам кінотеатр не продовжував тему, а хтось “ззовні” навряд чи захоче шукати спосіб як заповнити немалий зал у дещо незручному місці. Тим паче кіноцентр є також місцем дитячого і сімейного дозвілля, проведення соціальних подій і некомерційних подій.

Адреса: вулиця Володимира Великого, 14а (парк «Горіховий гай»)

До речі, схожа ситуація і з Палацом залізничників «Рокс» і з локацією на площі Петрушевича, 3. Вони були доступними для стендапів, але є сумніви у регулярності проведення івентів цього жанру.

Фотографії зі сторінок закладів у соцмережах

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор