Трансцендентні етюди Ліста

//

Анна

transcendentni_etyudu_mista

Концерт “Трансцендентні етюди Ліста” у будинку органної та камерної музики 30 березня 2018 року. Його виконає молодий львівський піаніст Андрій Макаревич .

“Трансцендентні етюди” – це вершина концертного стилю Ліста. Говорять, що коли автор грав їх, то жінки непритомніли від його темпераменту та артистичності. Блиск, міць, розмах, передача найтонших нюансів почуттів за допомогою роялю. Тут стирається грань між виконавцем та музикою.

Щоб зіграти всі 12 етюдів поспіль, необхідна неабияка витримка, майстерність та навіть фізична сила. Андрій Макаревич із трансцендентними етюдами на “ти”. Піаніст вже виконував увесь цикл у Львові. Та й взагалі творчість Ліста Макаревичу надзвичайно близька, у репертуарі піаніста багато довершених лістівських творів. Саме завдяки Макаревичу в Україні вперше прозвучав Третій концерт для фортепіано з оркестром Ліста.

Проведіть вечір у компанії віртуозної фортепіанної музики!

Андрій Макаревич – фортепіано.

Ф. Ліст – Трансцендентні етюди.

Етюд Nº1 “Прелюдія”.

Етюд Nº2.

Етюд Nº3 “Пейзаж”.

Етюд Nº4 “Мазепа”.

Етюд Nº5 “Блукаючі вогні”.

Етюд Nº6 “Видіння”.

Етюд Nº7 “Героїка”;

Етюд Nº8 “Дике полювання”.

Етюд Nº9 “Спогад”.

Етюд Nº10 без назви – фа мінор;

Етюд Nº11 “Вечірні гармонії”.

Етюд Nº12 “Заметіль”.

Вартість квитка 50-120 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор