Виставка Ольги Родняк «Ідентифікація, Перервана»

//

vistavka-olgi-rodnyak-identifikaciya-perervana

У серії своїх картин «Ідентифікація, Перервана» художниця розповідає про те, як її українська ідентичність, що сформувалася в Америці, опинилася під загрозою, коли в 1990-х роках вона переїхала до України, яка щойно здобула незалежність.

«Україна, з якою я себе ототожнюю, була тією країною, яку залишила моя мама у віці 11 років. Вона приїхала до США з моїм дідом, коли їй було 16 років. Дідусеві на чужині велося нелегко, – він залишив дружину й дім в Україні і втратив одну з дочок, до того ж йому довелося попрощатися зі званням професора, яке не визнавали в США.

Він прибув до Америки без грошей, без знання мови і з 16-річною донькою, яку треба було ставити на ноги. Він хапався за будь-яку роботу, у тому числі працював посудомийником у ресторані й чорноробом у теплиці. Попри те, що він втратив престиж і професорське звання, він завжди казав, що радше працюватиме чорноробом у США, ніж житиме без свободи».

Вхід вільний!

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор