Куди пітьми з дітьми на Великдень 2024 року

//

Nelegal

svyatkuvannya-velikodnih-svyat-pashi-u-lvovi

Театральні вистави, кіносеанси та інші події, що цікаві дітям різного віку напередодні Великодня.

Акція “Великдень разом”

Щороку в українському католицькому університеті організовують акцію “Великдень разом”. Цьогоріч вона відбудеться на площі поряд з кампусом і новою бібліотекою університету (вул. Козельницька, 2а). У випадку якщо буде дощова погода або почнеться повітряна тривога, то святкування переміститься в корпус університету — цокольний поверх Центру Шептицького.

Великдень Разом відбуватиметься 24-25 квітня. В обидва дні святкування розпочнеться після закінчення святкових літургій у храмі Святої Софії-Премудрості Божої УГКЦ о 14:00 і програма триватиме до 19:00. У програмі на весь день: майстерки з писанкарства, вʼязання коників та ляльок-мотанок, які починатимуться щогодини: 14:20, 15:20, 16:20, 17:20. Загалом буде десять точок з різними майстерками. Паралельно з майстерками на іншій галявині будуть гаївки та ігри для дітей і дорослих: гречаники, вербовая дощечка, кривий танець, хорди, коди, моргалки та ременя, зав’язування вінця та “будівництво” вежі. Посеред святкування влаштують велике коцання яйцями та визначать переможця святкування з найміцнішим яйцем.

Львівський театр ляльок

У суботу, 23 квітня тут покажуть дві вистави.

“Стук-грюк”, об 11:00 на Бейбі-сцені

Ексклюзивна інтерактивна вистава для дітей віком від 0 до 3-ох, спрямована на ознайомлення малят з новими предметами, поняттями, звуками, оточуючим світом. У ній застосовуються комбінації різних фактур, кольорів, рухів, що заохочує малюків до пізнання і взаємодії. Вистава створена з урахуванням рекомендацій психологів раннього віку та досвіду закордонних “Бейбі-театрів”.

Ігровий майданчик має вигляд манежу, зробленого з картонних коробок-будиночків. Поняття «будинок» з першої ж миті входить в життя дитини. Почнемо з того, що животик мами – це певною мірою затишна оселя на перші місяці життя. Потім довгий час хатинка вбачається у колисці, далі малюк знайомиться і з будинком, в якому живе він сам та його родина. Коли двері будиночків відчиняться, маля побачить, усвідомить та запам’ятає, що в гнізді живе пташка, в нірці – зайчик, в будці – песик, у воді – рибка… І всі вони також, рухаються, звучать та живуть зовсім поруч з нами. Присутність персонажів за дверима (у коробці-будиночку) передається за допомогою різноманітних виразних засобів.

А ще, вистава буде обов’язково починатися зі звичайної розмови, знайомства, а закінчуватися спільним дослідженням декорації та вільним переміщенням її елементів. Ми віримо, що перше знайомство з мистецтвом – має бути приємним, адже театр починається там, де починається гра в саме життя.

“Садок вишневий” о 12:00 і 14:00 на головній сцені

За мотивами поезії Тараса Шевченка. Яскравий зразок високохудожнього театру анімації. Тут немає звичних сценок, розіграних між персонажами. Натомість уся вистава є цілісним візуально-пластичним дійством, яке занурює глядача у окремий естетичний світ поезії Тараса Шевченка. Творчість Кобзаря оживає на сцені у формі чистих художніх емоцій, як мистецька стихія Весни, яка не залишать байдужим ні дитину, ні дорослого.

Театр “І люди, і ляльки”

У ньому впродовж великодніх вихідних покажуть вистави для найменших дошкільнят. У суботу 23 квітня о 12 і о 14 год вистава для діток від 2 років “Хто сказав “няв”?”

У неділю також о 12 і 14 год вистава для дітей від 4 років “Тото Відважний”.

Музей науки та інновацій

science_innov

Його відкрили 5 квітня на вул. Січових Стрільців, 7. Наразі він працює з метою розвантаження думок дітей та молоді, які прибули із територій ведення воєнних дій, якісного та цікавого дозвілля: нанолекції, майстеркласи та багато іншого присвячені цікавому вивченню фізики, хімії та інших природничих наук. Сформовані групи відвідувачів прийматимуть безкоштовно під час трьох часових проміжків з середи до суботи: 11:00, 13:00 та 15:00 год. Візит слід забронювати: https://sciencemuseum.com.ua/web/event/event_id/733?lang=ua Вхід – безкоштовний.

Фільми для дітей у кіноцентрі “Горіховий”

    З 14 по 28 квітня тут можна переглянути такі фільми і мультфільми для дітей:

  • о 12:00 мультфільм “Щенячий патруль”;
  • о 14:00 мультфільм “Співай-2”;
  • о 16:00 мультфільм “Родина Адамсів-2”;
  • о 18:00 сімейний фільм “Кролик Петрик: втеча до міста”.

Придбати квитки онлайн ви можете сайті кіноцентру “Горіховий”.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор