Лекція “Форма та зміст”

//

lekciya-forma-ta-zmist

Друга подія-лекція в рамках проекту “Медіація” від Dream Projects: “Форма та зміст / Як аналізувати та говорити про сучасне мистецтво”, Тетяна Цвілодуб.

На лекції ви дізнаєтесь про механізми сприйняття та аналізу сучасного мистецтва, про сучасні філософські концепції другої половини ХХ століття, а саме про необхідні інструменти для розвитку критичного мислення, формування свого ставлення до сучасного мистецтва (напрямків та процесів або окремих творів та авторів).

Основні тези:

– Що хотів сказати художник?/Чи потрібен сучасним авторам “переклад”?

– Гонитва за змістом і чи варто його шукати за поверхнею того, що бачимо?

– Чи потрібен критик? Яка вона: експертна думка у сучасному мистецтві?

– Чи може бути інтуїтивне або “чисте” сприйняття мистецтва?

Інтерпретація, тлумачення, коментар.

Татьяна Цвелодуб: мистецтвознавець, лектор, веде психоаналітичну практику. Співзасновниця Міждисциплінарного центру розвитку мистецтва та культури “Dream Projects” (Україна, Грузія), куратор художнього та освітнього проекту “Музей сновидінь” (Київ, Україна).

Місце проведення: Jam Factory Infopoint, вул. Механічна 1, Львів (прибудова до Фабрики Повидла, вул. Б.Хмельницького 124).

Вхід вільний за реєстрацією!

Форма участі за посиланням: https://goo.gl/forms/eJVi72trKPerU8zr1

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор