Благодійний літературник у Львові до Дня Валентина

Увага-увага! Що ви бачите перед собою? Це — скарб! Благодійно-літературний скарб. Не пропустіть можливість долучитись до важливої справи, поділитись своєю творчістю зі світом та просто гарно провести вечір суботи в колі крутих людей. Запрошуємо на Благодійний літературник під назвою “Інтенсивний курс по флірту з творчістю”, який відбудеться у Львові 10 лютого 2024.

Що це Благодійний літературник такий?

Отож, сподіваємось, що вас не спантеличила назва заходу, і ви не подумали, що це — черговий інфоциганський курс. Можете видихнути, адже Благодійний літературник — це про творчість, а не про шахрайство.

Благодійний літературник “Інтенсивний курс по флірту з творчістю” приурочений до Дня Валентина, звідси, власне, й така назва. Подія ідеально підійде для молодих (або не дуже) поетів, прозаїків та й взагалі будь-кого, хто обожнює працювати зі словом.

Оскільки існує тенденція, що чимало митців пишуть “в шухляду”, а також ховають свої доробки від чужих очей, Благодійний літератуник дасть їм можливість заявити про себе та свою творчість на весь світ (ну, добре, можливо не так масштабно, але для старту — те, що треба!).

На що збирають кошти?

Тепер декілька слів про благодійність — на що збирають кошти? Всі донати будуть направлені на збір для 53 ОБМП, якій конче потрібен пікап.

Донатів передбачається чимало. По-перше, вхід на Благодійний літературник — це донат від 55 гривень. Крім цього, в кінці вечора організаторки влаштують аукціон з двома цікавими лотами, отримати які зможе той, хто запропонує найбільшу суму!

До речі, долучитись до збору можуть не лише учасники, але й кожен охочий 🙂

Як потрапити на літературник?

1. Заповнити форму-реєстрацію

2. Зробити донат на банку або на карту: 5375 4112 1475 6731

3. Прийти з власними доробками і гарно провести час 🙂

Коли: 10 лютого 2024, 16:00

Де: URBAN бібліотека (вул. Устяновича, 4)

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор