Перегляд фільму англійською мовою у Львові

Do you speak English? Є класна пропозиція для тих, хто really enjoy дивитись фільми в оригіналі! America House Lviv та Lviv Film Club “-2.64” організували спільний перегляд фільму англійською мовою, і запрошують охочих долучитись до ініціативи.

Коротко про фільм

Що ж, варто коротенько описати сюжет фільму для того, щоб ви зрозуміли, чи дійсно це ваше. На вас чекає кінострічка під назвою “Вона”. Одразу невеличка ремарка: “Вона” сподобається любителям наукової фантастики. Отож, перейдімо до суті.

У недалекому майбутньому в Лос-Анджелесі живе самотній письменник на ім’я Теодор Твомблі. Він переживає розлучення і намагається знайти розраду у новій високотехнологічній операційній системі зі штучним інтелектом. Ця система, яку називають Саманта, має приємний голос і здатність безперервно навчатися і розвиватися. З плином часу Теодор і Саманта стають все ближче один до одного, і їхні стосунки перетворюються з простої дружби на щось більш інтимне та глибоке. Що з цього вийде — невідомо.

Цікаво, що у 2013 році “Вона” отримала “Оскар” за найкращий оригінальний сценарій. Крім цього, Національна рада кінокритиків США визнала кінострічку найкращим фільмом 2013.

Що буде на заході?

Зрозуміло, що перегляд фільму англійською не обійдеться без насиченого обговорення опісля. Втім, не думайте, що це буде щось хаотичне та незрозуміле. Цю частину заходу модеруватиме кіноентузіаст Роман Корман.

Псс, якщо ви не впевнені, чи встигатимете за діалогами у фільмі, то не хвилюйтесь, адже на екрані будуть англійські субтитри.

Коли: 20 березня 2024, 18:30

Де: America House Lviv

Вхід: безкоштовний, але потрібно заповнити реєстраційну форму 🙂

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор