Куди піти у Львові на вихідних 16-17 жовтня

//

tanyadzyama

3-e1489748367676-2

Львів’ян чекає посилення карантину. Більш-менш безперешкодно ще можна погуляти під час цих вихідних. Тому зробіть все для того, аби вікенд вдався.

Традиційно зібрали для вас підбірку найцікавших події на вихідних 16-17 жовтня.

Субота, 16 жовтня

Оригінальний суботній вечір рекомендуємо провести у театрі “Слово і голос”. Тут покажуть “РАДУЙСЯ. Напіви до Богородиці” . Організатри обіцяють, що буде дуже атмосферно. Кличуть гостей на 19:00.

О такій же годині почнеться концерт французької органної музики у Будинку органної та камерної музики. О 19:00 народний артист України Володимир Кошуба та заслужена артистка України Катерина Баженова подарують слухачам подорож з Європи кінця ХІХ століття до Америки 30-х років. Також у програмі вечора знайомство із жанром “легкої музики”, що виник у Британії, блюз та справжній французький шансон на органі.

Неділя, 17 жовтня

Ідеальну неділю можна провести у Львові на вулиці Старознесенській у «Kavalier Boutique Hotel & Restaurant». Тут о 17:00 почнеться вечір італійської музики та атмосфери.

“Запрошуємо провести осінній вечір у компанії чудових людей і зануритися в чарівний світ Італії та мистецтва «жити в задоволення»”, – кажуть організатори.

У програмі – італійські хіти, дегустація італійських вин, розіграш призів, фотоесія та танці.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор