Львівська національна опера запрошує на цикл концертів для дітей «Привіт, оперо!»

Вони відбуватимуться у Дзеркальній та Глядацькій залах і розраховані на дітей різного віку.

Для дітей 2-4 років організують музичні забавлянки у Дзеркальній залі театру – інтерактивні концерти, де дітей долучатимуть до музичної пригоди. 16 та 30 січня відбудуться перші два концерти – «Зіронька для Моцарта» та «Післясвятковий переполох або Як їжачок свою хатку чепурив». Концерти розраховані на сорок маленьких глядачів.

А от для діток від 5 років й молодшого шкільного віку на головній сцені театру проводитимуть театралізовані дійства, де наймолодші глядачі разом з оркестром, балетом і солістами театру поринуть у світ опери та балету. Прем’єра такого концерту під назвою «Мандрівка чарівних звуків» відбудеться 23 січня. Провідником й талісманом дитячих програм стане Лис Микита. На концерті «Мандрівка чарівних звуків» він разом із маленькими глядачами вирушить у пошуках десяти чарівних звуків: виявляється, сильний вітер порозносив їх по усіх закутках Львівської національної опери, а без різдвяної мелодії неможливо повернути святковий радісний настрій. Звучатимуть фрагменти з найвідоміших опер та балетів Вольфганга Амадея Моцарта, Петра Чайковського, Миколи Лисенка, Костянтина Данькевича та інших. Режисер програми – Микола Барановський.

Цикл дитячих концертів «Привіт, оперо!» у Львівській національній опері у січні:

«Зіронька для Моцарта»: музичні забавлянки для дітей 2-4 років 16 січня, 11:00, Дзеркальна зала

Зворушлива історія про маленького Вольфганга, який шукає особливу Різдвяну зіроньку для здійснення найзаповітнішої мрії – віднайти справжнього друга. Разом з всесвітньовідомою музикою В. А. Моцарта та командою музикантів, діти допоможуть віднайти юнакові омріяну зірку, взявши участь у веселих і цікавих інтерактивних завданнях. Тривалість – 45 хв. Всі квитки на подію продано.

«Мандрівка чарівних звуків»: театралізований концерт для дітей молодшого шкільного віку 20 лютого, 12:00, Глядацька зала

«Привіт, оперо!», – вітає наш улюбленець Лис Микита, і запрошує малечу у загадковий світ опери та балету й сповнене пригод закулісся театру. Перша спільна мандрівка буде у пошуках 10 чарівних звуків. Лисові Микиті допомагатимуть у пошуках його вірні друзі, а також солісти опери, балету та оркестр Львівської національної опери. Тривалість – 60 хв. Квитки у касах та на сайті театру.

«Післясвятковий переполох або Як їжачок свою хатку чепурив»: музичні забавлянки для дітей 2-4 років 30 січня, 11:00, Дзеркальна зала

Весела історія про нечупару Їжачка, що вирішив прибрати свою хатку після гучних зимових свят. Однак хто допоможе нашому герою позбирати усі різдвяні дзвіночки, барвисті гірлянди та новорічні дарунки? Колоритні музичні інструменти, дотепні музиканти, цікаві забави та багато веселої музики чекатимуть на малюків у інтерактивному концерті! Тривалість – 45 хв. Квитки у касах та на сайті театру.

Організатори обіцяють щоразу нову тематику дитячих концертів з циклу «Привіт, оперо!», а також вже працюють над розробкою театралізованих екскурсій i яскравої сувенірної продукції й іграшок для дітей. Цикл концертів розробили й організовують у співпраці із Центром музичного розвитку «TEMPO». Авторка проєкту – Ірина Вакуліна.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!


Схожа інформація
Куди поїхати зі Львова у вихідні: Оброшинський дендропарк
Оброшинський дендропарк – це дендрологічний парк загальнодержавного значення, р...
9 жовтня – Всесвітній день пошти
Всесвітній день пошти відзначають у річницю Всесвітнього поштового союзу, який ...
6 жовтня – Всесвітній день охорони місць проживання
Всесвітній день охорони місць проживання, або Всесвітній день середовища прожив...
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Куди поїхати зі Львова у вихідні: Оброшинський дендропарк
Оброшинський дендропарк – це дендрологічний парк загальнодержавного значення, р...
Куди поїхати зі Львова у вихідні: Парк розваг із динозаврами «Уруру»
Парк розваг «Уруру» відкрили на початку червня на території «Бухти вікінгів», л...
Осінні фестивалі у Львові
Через війну значна частина фестивалів у Львові не відбудеться або ж змінює форм...