Події які варті уваги у Львові в січні 2019

kolyada_live.jpg (89.62 Kb)

У цій статті ви знайдете інформацію про "Різдвяний концерт від Дударика", Підземелля Гарнізонного храму, Kolyada Live, Щедрий вечір з добрим джазом, а також Зимовий похід на Боржаву

Різдвяний концерт від Дударика

Львівська національна філармонія

Нова Різдвяна програма капели «Дударик» у співпраці із неймовірними зірковими гостями - це Різдвяний концерт від "Дударика" у Львівській філармонії уже 20 і 21 січня (по 2 концерти о 16.00 і 18.30 год)!
Несподівана суміш колядок із щедрівками, автентики і сучасного фюжн звучання у неокласичній оправі. Незнані давні колядки і їх новітнє прочитання, суперенергетичні щедрівки, які створять справжню настроєву феєрію. А на завершення ще й окремі коляди із золотої скарбниці Різдва.

Автор і постановник - Дмитро Кацал

Чeкаємо Вас!
20 січня 16:00,18:30.21 січня 16:00,18:30
pidzemellya.jpg (91.53 Kb)

Екскурсія "Єзуїтські історії"

КОЛИ? 11-12 січня з 19.00 до 22.00 (екскурсії відбуватимуться кожних півгодини);

ДЕ? Підземелля Гарнізонного храму (вул. Театральна, 11; вхід з просп. Свободи);

Чи знаєте Ви хто такі єзуїти? А чи знаєте, що вони збудували найбільший храм у місті, відкрили один з найстарших університетів в Україні та Східній Європі, організували найбільшу бібліотеку в місті та відкрили першу астрономічну обсерваторію в Україні? Серед їхніх учнів було багато відомих людей, серед яких навіть гетьман Богдан Хмельницький!

У чому їх секрет? Чим вони прославились в історії? Відповідь на ці та інші питання шукатимемо у найбільших підземеллях старого Львова, які колись належали цим єзуїтам!

Протягом екскурсії матимемо нагоду познайомитись з минулим цього ордену та найбільшого храму міста, а також, завдяки трьом унікальним макетам Львова, побачимо на власні очі як розвивалось наше місто протягом історії.
Чекаємо на Вас!

kolyada_laif.jpg (214.88 Kb)

Kolyada Live

Понеділок, 14 січня 2019 р. з 19:00 по 22:00

Львівська копальня кави
пл. Ринок, 10,

Коляда - дуже давня традиція. А як щодо того, щоб її осучаснити?
Беремо традиційні колядки і три молоді львівські гурти, додаємо свіжого звучання і веселу компанію - отримуємо Kolyada Live!
Приходь поєднувати старе і нове, разом святкувати і робити добру справу. Благодійний внесок на вході від 50 грн. Збираємо гроші на сенсорну кімнату для НРЦ "Довіра".


szedrii_vechir.jpg (72.25 Kb)

Щедрийвечір з добрим джазом

16 січня, Львівська філармонія.
Створюємо настрій Щедрого вечора із добрим джазом! Щедруватимемо з гуртом Shockolad, Bria Blessing / Брія Блессінг і Даною Винницькою! Свято традиційне, музика - новітня! Уже 16 січня наживо
borzhava.jpg (151.32 Kb)

Похід на зимову Боржаву

26 січ. 09:00 – 27 січ. 21:00

Організовує Adventure Experts

Запрошуємо з нами пройтися цим чудовим хребтом взимку. Похід буде цікавим для тих, хто давно мріє спробувати та відчути, що таке зима в Карпатах. Ночувати будемо в наметах, тому варто подбати про теплий спальник і комфортні речі для сну.

День 1. З Воловця йдемо до старої сироварні, а звідтіля на хребет. За хребтом ночуємо в наметах. Денний перехід недовгий. Із хребта будуть чудові краєвиди на сусідні долини. А з місця ночівлі відкривається гарний краєвид на гору Стій та долину.
День 2. Вранці встаємо і піднімаємося на хребет. Хребтом піднімаємося на гору Гимба. З Гимбм йдемо до водоспаду Шипіт. По-дорозі зайдемо на милинці з масалою в чайовню "Сурія". З водоспаду їдемо на вокзал у Воловець.

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
Свято музики у Львові
Раз на рік, 21 червня у понад 800 містах та ста країнах світу меломани святкуют...
День батька у Львові
У третю неділю червня в Україні офіційно відзначають День батька. Щоправда, Ук...
Вихідні у Львові 15 та 16 червня
Ви знаєте як затишно та прохолодно у концертних залах? Адже це величезні зали з...
---
Свято музики у Львові
Раз на рік, 21 червня у понад 800 містах та ста країнах світу меломани святкуют...
День батька у Львові
У третю неділю червня в Україні офіційно відзначають День батька. Щоправда, Ук...
Куди піти з дітьми 25-26 травня
Випробувати себе в кількох професіях за один раз і все таки не вирішити ким ста...
альтернативный текст
Топ новин