Репертуар театру «Воскресіння» на лютий

//

Nelegal

«Балаган чесності» за п’єсою Луїджі Піранделло «Насолода від чесності»

5 і 6 лютого о 18:00

Прем’єра. Вистава з італійським шармом у стилі комедія дель-арте. Одна з маловідомих і малопопулярних за межами Італії п’єс, на відміну від «Шість персонажів в пошуках автора» і «Генріха 4». В Україні її ще не ставили у жодному театрі. Вперше її поставили у листопаді 1917 року в Турині. В Італії п’єса досить популярна, ставлять часто, в 60-70-х зняли

кілька художніх фільмів за її мотивами.

Піранделло – один з найвпливовіших драматургів Італії 20-го століття. Видатний теоретик театру, засновник впливового напрямку «театр гротеску». Лауреат Нобелівської премії з літератури 1934 року. «Соціальна маска» – провідна тема його творчості. Відштовхуючись від цього, був обраний художній прийом – стилізації вистави під «театр масок», під традиційний італійський народний «театр дель арте».

У центрі сюжету – афера з фіктивним одруженням. За сюжетом, маркіз Фабіо хоче фіктивно одружити свою вагітну коханку Агату, щоб зберегти своє добре ім’я. Вони знаходять на роль фіктивного чоловіка Бальдовіно, але той вирішує поводитися чесно…

Французька комедія «Вечеря з дурнем»

12, 13 та 14 лютого о 18.00

Неймовірно смішний та водночас ліричний сюжет від Франсуа Вебера про те, на які вчинки буває здатен чоловік заради справжнього кохання. Якщо звичайно він не «Дурень»…

Вистава «Вечеря з дурнем» змусить Вас посміятись і водночас задуматись. Тонкий гумор, яким пронизана вся вистава не залишить нікого байдужим, адже ця комедія має глибокий сенс і дуже цікаву сюжетну лінію. Це вистава про людяність. Кому що сподобається: цинічні розумники або дурні з добрим серцем.

Музична феєрія Олександра Пушкіна «Моцарт і Сальєрі»

17, 19 та 20 лютого о 18.00

Музика, пластика, трішки іронії, прекрасна акторська гра – це все музична феєрія «Моцарт і Сальєрі». Переклад Петра Микитюка з використанням перекладів Івана Франка. Світова драматургія надає театру великий простір для творчої фантазії.

Загадка – чи отруїв Сальєрі Моцарта? – багато років була однією з найбільших таємниць світової музики. Театр «Воскресіння» привідкриє містичну завісу таємничості цих музичних велетнів. І допоможуть нам в цьому легенькі нотки великого Маестро, що дарують світу найсвітліші фарби щастя, жива музика і неперевершений талант знаменитих геніїв. Жива музика від музичного гурту: Микола Хшановський, Юрій Шоробура, Петро Попович, Юрій Олійник.

Вечір українського романсу

22 лютого о 18:00

Концерт, присвячений пам’яті актора Григорія Маякова. Пісні виконуватиме Ірина Шостак.

«Серпень: Графство Осейдж» Трейсі Леттс

26 та 27 лютого о 18.00

Історія великої сім’ї, у якій більше немає місця для любові. Саме гра в «любов» приведе персонажів п’єси до ревнощів і заздрості, а згодом і до сімейного краху. Сімейні вузи … що це? Обов’язок чи любов? Зіткнення поколінь: батьки і діти, нездійсненні мрії, скелети у шафах великого будинку і яскраві характери головних героїв.

Після зникнення батька всі родичі збираються в одному будинку. Тільки уявіть, що може статися, коли в одному приміщенні будуть такі різні люди, які не зустрічалися вже багато років… Історія різних поколінь, де кожен по-своєму проживає своє життя. У цей день всі зберуться за одним столом, стануть пити віскі і зі сміхом згадувати минуле, але жарти швидко вичерпаються, і кожен буде змагатися з іншими в безвиході свого становища, тяжкості власної долі і зламаного життя. Барбара — ідеальна дружина, яку чоловік проміняв на молоду студентку. Айві знаходиться у заборонених відносинах з власним кузеном. Карен — лялька, яка прагне звести своє життя до обкладинки глянцевого журналу і не перестає усміхатися навіть тоді, коли чоловік їй зраджує. Наскільки сильно людина може заплутати своє життя, щоб нарешті знайти своє щастя?

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор