Великий травневий концерт-презентація книжки Сергія Жадана

//

Nelegal

zhadan_ptah

Поезія Сергія Жадана надихнула багатьох українських музикантів на створення пісень – а це Святослав Вакарчук, Тарас Чубай, гурти Kozak System, ТНМК, ДахаБраха, білорусько-український Bruttо і багато інших.

До концерту «Сергій Жадан і друзі» в Львівській опері запросили знакових виконавців саме зі Львова – Мар’яну Садовську, Христину Соловій, Соломію Чубай, Уляну Горбачевську, Марка Токара. У їхньому виконанні прозвучать як відомі вірші, що стали піснями «Звідки ти, чорна валко?», «Пливи, рибо, пливи», так і нові композиції, що створили спеціально для цього концерту.

Легендарний «Мертвий півень» вперше збереться після величезної перерви, аби, попри усі втрати, заспівати разом з Жаданом «Ми помрем не в Парижі», «Я помру від застуди» (це сама собою вже історична подія!). Гості концерту “бойові” гурти «Жадан і Собаки» і «Лінія Маннергейма»

.

Крім того, це буде презентація артбуку «Птах». У виданні – вірші письменника що стали піснями. Усі музичні композиції можна буде прослухати за QR-кодами.

Вартість квитків: на концерт о 17:00 – 420-3000 грн.; на концерт о 20:00 – 350-3000 гривень, купити: lviv.kontramarka.ua/uk/sergij-zadan-i-druzi-80467.html

Благодійний проєкт на підтримку ЗСУ.

Детальніше про артбук «Птах» на сайті мистецького проєкту «Ковчег Україна»: www.kovcheh.ua/uk/article/novij-artbuk-z-poeziyami-sergiya-zhadana-vihodit-u-vidavnictvi-kovcheg-ukrayina

kvchg

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор