Прем’єра вистави “Пригоди Тома Сойєра”

//

Анна

tom_soyer

З 9 по 14 лютого у Першому театрі відбудеться прем’єра вистави “Пригоди Тома Сойєра”.

Том Сойєр – герой найвідомішого твору Марка Твена – напевно знає, що честь фарбувати паркан може вартувати зацікавленому цілого яблука, вивести бородавки допомагає гнила вода, а на заручинах обіцяють любити до останнього подиху. Але що робити, коли задля спасіння невинного і спасіння свого ж сумління маєш ризикнути власною безпекою і життям?

Перший театр запрошує глядачів відчалити у подорож бурхливими водами Великої ріки, спуститися до таємничих підземних печер та знайти справжній скарб.

. . .

Автори відходять від класичного зображення твенівського міста на ріці. Світ вистави зринає складною ступінчастою конструкцією з безліччю проходів та люків, він населений героями одягненими у Бохо-стилі, наповнений сучасними музикою та пластикою. Саме у такій естетиці перед глядачами оживуть винахідливий Том Сойєр, його вірні друзі Гек Фінн і Джо Гарпер, чарівна Беккі Тетчер і навіть сам Марк Твен.

Вистава орієнтована на підлітків від 10 років, але буде цікава і їхнім батькам, як і твір Марка Твена, що був сотворений автором як роман для дорослих, але шалену популярність також серед дітей.

«Пригоди Тома Сойєра».

Тімоті Мейсон за романом Марка Твена.

Переклад – Роман Валько.

Режисер-постановник – Роман Валько.

Художник-постановник – Микола Молчан.

Художник з костюмів – Віоліна Даренська.

Музичне оформлення – Микола Хшановський.

Пластика, хореографія – Нінель Збєря.

Консультант з лінді-хопу – Олександр Чернов.

Асистент режисера – Ольга Гапа.

Приблизна тривалість: 1 год 40 хв.

Вік: 10+.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор