Суд розгляне право власності на ноти

//

46489699_1389332907869354_7731818981165629440_n

11 лютого у Києві має відбутися судове засідання проти музикантів за те, що вони використали у своїх творах ноти. Гурт «Антитіла», чий концерт запланований у Львові на 25 травня цього року, отримав судовий позов за використання нот та тональностей.

Як повідомили музиканти на свій сторінці у соцмережі, підприємець з Луцька намагається через суд стягнути з Тараса Тополі, Сергія Вусика та Максима Сиволапа 1 018 692 грн 64 копійки за те, що вони використовують певні тональності та темпи у своїх піснях.

«Сергій Лапковський висунув претензію гурту «Антитіла», що нібито вони, під час створення своїх композицій, використали його патент на корисну модель №74516 «Спосіб налаштування параметрів музичної композиції». Це буде перша подібна судова справа у світі, що побудована на виданому державними органами патенті не на винахід, а фактично на теорію, яка не підкріплена доказами.», – повідомляють музиканти.

За їхніми словами, власник патенту пропонував їм домовитися за певну суму, аби уникнути судового позову. У відповідь музиканти звернулися до поліції з проханням відкрити проти нього справи про шахрайство. Адже, ноти, як і кольори або літери були винайдені не сьогодні і належать всім. І привласнювати їх – це шахрайство.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор