У Львові покажуть перший дитячий повнометражний фільм – мюзикл

//

tanyadzyama

2 грудня, у четвер, у Львові відбудеться прем’єра Фільм – мюзикл «В.О. Святого Миколая». Це сучасна атмосферна картина про стосунки батька та його невгамовної доньки, які напередодні свята Миколая потрапляють в одну несподівану історію. У фільмі розповідається про українські традиції, про галицьке свято Миколая (без Санта Клауса та Діда Мороза) та про зимову львівську казку.

Організатори кажуть, що почали зйомки ще 2 роки тому і витратили на них більше, 15 мільйона гривень. Мета проєкту благородна: донести до глядача, що дива трапляються, потрібно лише вірити.

“Цей фільм – виключно львівського виробництва. Адже знімальна команда, актори, композитори – усі є львів’янами, які хочуть презентувати достойний рівень українського кіно у своєму місті. Зйомки відбувались також у Львові, тож глядачі зможуть насолодитись неймовірними локаціями та панорамами різдвяного міста. 11 оригінальних музичних композицій, 16 унікальних локацій, близько 300 акторів масових сцен”, – кажуть організатори.

На прем’єрі буде зустріч зі знімальною командою (режисерами Кривнем Богданом, Лишак Галиною, продюсером Лишаком Михайлом, композиторами) та головними акторами (Роландом Орбаном, Олегом Пригодою, Дарією – Марією Лишак).

Локація та час: 12:00 у ТРЦ «Форум Львів», «Планета Кіно» (вул. Під Дубом, 7б).

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.