Моновистава «Клавесинні новелетти»

//

organ-i-royal

30 липня у львівській обласній філармонії відбудеться музична моновистава «Клавесинні новелетти».

Для людини театру поєднання в одній особі режисера-постановника й актора не є чимось особливим. Ці прагнення єдності в творенні сценічного образу спонукають актора до написання сценарію, або, принаймні, до авторизованої трансформації та сплаву в нове ціле кількох апробованих історій.

Такий шлях обрала Інна Павлюк. Її нова музична моновистава є не першою спробою сценічного втілення особистого переживання класики. Тої музики, яка у сприйнятті мисткині перш за все асоціюється з виконавством на клавесині чи органі. Тому «Клавесинні новелетти», які в понеділок 30 липня 2018 року на філармонічній сцені прозвучать у супроводі клавесинної музики від Olenka Matselyukh, у переконливий спосіб стануть театральною реплікою, чи – своєрідним поглядом із будки суфлера на розмаїтість подій ІІІ Міжнародного фестивалю літньої пори “Pizzicato e Cantabile”.

Інна Павлюк: «Інструмент клавесин асоціюється у нас із далеким минулим. Як жили люди у ту давню пору? Про що думали, кого кохали, яким бачили майбутнє? Несучасні магічні звуки здатні перенести нас у часи, овіяні легендами. Поєднання слова і прекрасної музики чекає на глядачів у цій програмі».

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор