Вистава «Чоловік перед дзеркалом»

//

Анна

vistava-cholovik-pered-dzerkalom

25 травня в Львові відбудеться моновистава – Чоловік перед дзеркалом.Єдиний і головний її актор—знаний гуморист,каскадер,режисер Віктор Андрієнко.

Чоловік перед дзеркалом-комедія з елементами настальгії,це іронічний монолог від імені покоління,це відверті зізнання.Зрілий чоловік робить відверті зізнання про своє покоління.

От наприклад-що думає чоловік дивлячись на чужу жінку і чого боятися зустрічі однокласників.

Один з секретів моновистави її актор,за плечима у Віктора Андрієнка життєвий і профісійний досвід.В його фільмографії майже 40 робіт.Крім них,чого варте Шоу довгоносиків,20 років минуло,а всі памятають жарти цих диваків.Або роль у популярному телешоу Велика різниця.Чи не менш складна,роль арбітрів в шоу ICTV Комік на мільйон.

Він вже грав у класичних спектаклях та фільмах,виступав каскадерам,був режисером.Віктор Андрієнко зізнається,роль у моновиставі йому запропонували вперше.І на неї він погодився лише коли переконався,що ця роль йому близька.

Вартість квитка 120-290 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор