Бруно Шульц серед митців свого часу

//

bruno-shulc-sered-mitciv-svogo-chasu

Виставка “Бруно Шульц серед митців свого часу” відбудеться у рамках VІІІ Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца у Дрогобичі.

Почесний патронат: Генеральний консул Республіки Польща у Львові Рафал Вольський.

Куратори виставки: Наталка Філевич, Ґжеґож Юзефчук.

Результатом багатолітньої співпраці Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Г. Возницького із центром і його беззмінним керівником Вірою Меньок та художнім керівником Фестивалю Гжегожем Юзефчуком стало відкриття цілого ряду виставок, присвячених творчості Бруно Шульца-художника, однією з яких є і виставка “Бруно Шульц серед митців свого часу”.

Бруно Шульц (1892-1942) – видатний письменник та не менш талановитий художник, за життя брав участь у багатьох виставках, чотири з котрих відбулись у Львові. На матеріалах цих прижиттєвих виставок і побудована концепція виставки сучасної, завдання котрої – показати художню творчість Шульца в контексті львівських мистецьких нуртів 20-30-х років. Для експозиції виставки зі збірки музею були відібрані роботи художників, поряд з якими Бруно Шульц виставлявся у 1922, 1930, 1935 та 1940 роках. Це імена відомих польських, українських та єврейських митців, серед яких: Казимір Сіхульський, Леон Вичулковський, Станіслав Виспянський, Ерно Ерб, Яків Глазнер, Юзефа Кратохвиля-Відимська, Леопольд Левицький, Владислав Лям, Владислав Скочиляс, Іван Труш, Марцін Кіц, Ярослава Музика, Олена Кульчицька, Анджей Пронашко, Роман Сельський, Людвік Ліллє, Михайло Осінчук та ін.

Вернісаж: 30 травня 2018 о 16:00.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор