Роман Сельський – маестро кольору і світла

//

roman-selskii-maestro-koloru-i-svitla

З 25 травня у залах Відділу “Європейського мистецтва 19-21 ст.” Львівської галереї мистецтв розгорнувся виставковий проект, присвячений 115-тій річниці з дня народження Романа Сельського, видатного українського художника.

Роман Сельський – класик українського колоризму, художник, із яким пов’язують цілу епоху українського мистецтва та велику кількість художників, котрі належали до середовища «салону Сельських».

Львівська національна галерея мистецтв володіє унікальною збіркою його творів – близько сотні живописних творів, рисунків та акварелей. І саме у стінах Галереї, у грудні 1976 – січні 1977 роках, відбулася перша персональна виставка митця.

Улюбленим мотивом у творчості Романа Селського були українські Карпати, їх краєвиди та оселі гуцулів. Цей регіон став своєрідною Меккою для художника, провідною темою усього його мистецтва. Подружжя Сельських разом із своїми учнями кожного літа виїжджали на два-три місяці в гори.

У своїй творчості митець поєднує український поетичний світогляд із європейською культурою та властивою їй системою образного мислення. Висока художня мова, інтелект та професіоналізм у вирішенні малярських проблем – потужний мистецький імпульс для майбутніх поколінь.

Квитки:

Діти – 9 грн, студенти і дорослі – 30 грн.

Екскурсія 30 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор