Виставка “Іван Франк: Кераміка.Живопис. Графіка”

//

vistavka-ivan-frank-keramika_zhivopis_-grafika

13 червня о 17.00 в Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького (вул. М. Драгоманова, 42) відбудеться відкриття виставки „Іван Франк: кераміка, малярство, графіка”.

У виставковому проекті відображені багаторічні творчі шукання знаного львівсього кераміста, котрі стосуються його морального кредо -того найважливішого, що хоче залишити художник своїм нащадкам та учням на перспективу.

В експозиції виставки представлені: поліхромна керамічна скульптура та великоформатні графічні малюнки середини 1990-х, «герметичні» композиції початку 2000-х та живописні полотна 2010-х. Твори об’єднані темою образної інтерпретації християнських текстів та символів.

Ціннісна позиція Івана Франка – це умовна ретроспектива творчого втілення тем «Апокаліпсису», «Голгофи», «Покаяння», інших авторських роздумів над текстами Святого Письма упродовж 1990-2018-х років. Творчість Івана Франка також ілюструє якісний зріз української художньої кераміки та малярства останніх десятиліть, котрі ще не набули свого належного прочитання й живлять актуальною формою інші види сучасного українського мистецтва.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор