Виставка «Захочеш — і будеш»

//

Анна

21 липня 2017р. виповнилося 110 років від народження видатного українського археолога, поета і письменника, публіциста, одного з чільних діячів ОУН, який загинув у катівнях концтабору Заксенгаузен.

zahochesh-budesh

З нагоди відзначення цієї важливої дати у грудні 2017 р. — березні 2018 р. Львівський історичний музей буде експонувати виставку „Захочеш — і будеш.“. На виставці будуть представлені реліквії — рукописи та археологічні малюнки, унікальні світлини О.Ольжича, збірки поезій, твори для дітей, трипільські археологічні знахідки (IV тис. до н. е.), які зберігаються в фондах Львівського історичного музею, пам’ятні речі на вшанування пам’яті О.Ольжича. Складовою виставки є комплекси фотографій, які висвітлюють основні етапи життя і багатогранного таланту Ольжича, показують його як політичного діяча.

Сподіваємось, що кожен, хто відвідає цю виставку, зможе знайти щось корисне та пізнавальне для себе.

Вартість квитка 30 грн.

Вартість пільговоро квитка 10 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор